ASKAROT BETON DELME BETON KESME KIRMA SİSTEMLERİ

As Karot, Adana de beton kırma, beton kırımı, kiralık kırıcılar,
kompresör ile beton kırma ve kırıcı iş makinaları alanında hizmet vermektedir.

İmal edilmiş betonarme yapılarda değişiklerinyapılması veya yanlış imalatların yeniden düzeltilmesi ya da revizyon projeleri kapsamında beton kırımına,ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçak binaların yıkımı,depreme dayanıksız binaların yıkılması aşamasında , beton kırma işlemi gerekmektedir.Beton kırma teknikleri,kırılacak betonun yapısına ,çevre durumuna ve kırma amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Kontrolsüz (kaçak) yapılarda, bağımsız kütle beton kırımlarında depreme dayanıksız binaların yıkılmasında ,temel kaldırma
işinde iş makinaları ile kırım metodundan yararlanılır.

Betonarme yapılarda belirli alanlarda yapılacak kırımlarda ise havalı
kompresör kırımları ve elektropönamatik kırıcılarla beton kırma işi yapılabilmektedir.

AS KAROT, bu alandaki çalışmaları
profesyonel ekip ve ekipmanlarla Adana ilinde sürdürmektedir. Beton kırma Adana ,beton kırım işi Adana,kiralık kırıcı
Adana, beton kırma makinaları Adana ,kiralık beton kırıcılar Adana,döşeme beton kırma Adana,perde beton kırımı Adana, kolon kırma Adana, döşeme kırımı Adana, merdiven kırma Adana, konularında sektörün çözüm ortağı olma çabasındadır. Taahhüt ve uygulamanın yanı sıra;Beton kırma makinaları satışı ve kiralama konularında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Betona dair her şey sloganıyla Adana da beton delme ,beton kesimi Adana,beton kırma Adana ,bina güçlendirme Adana , kontrollü bina yıkımı Adana kimyasal dübel Adana , olarak daha iyi hizmet vermek için bizler ASKAROT Olarak Adana şehrindeyiz.